- Casio

Цена
€71 07 / 139 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Casio BEM-109D-7A
Мъжки часовник Beside Bem-109d-7a
Сребрист циферблат с индекси Датата е представена на 12 часа аналогово със стрелка Възможност за въвеждане на второ време, аналогово Скалата на 6 часа може да се използва за въвеждане на второ време, различно от местното или за 24 часов индикатор.
Минерално стъкло
Размери: 46mm x 38mm x 10.90mm. Тегло: 118 г. Живот на батерията около 3 години
Верижката е подсигурена против самоволно разкопчаване с допълнителна закопчалка
Мъжки часовник Beside Bem-109d-7a
Сребрист циферблат с индекси Датата е представена на 12 часа аналогово със стрелка Възможност за въвеждане на второ време, аналогово Скалата на 6 часа може да се използва за въвеждане на второ време, различно от местното или за 24 часов индикатор.
Минерално стъкло
Размери: 46mm x 38mm x 10.90mm. Тегло: 118 г. Живот на батерията около 3 години
Верижката е подсигурена против самоволно разкопчаване с допълнителна закопчалка
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Casio BEM-109D-7A
Мъжки часовник Beside Bem-109d-7a
Сребрист циферблат с индекси Датата е представена на 12 часа аналогово със стрелка Възможност за въвеждане на второ време, аналогово Скалата на 6 часа може да се използва за въвеждане на второ време, различно от местното или за 24 часов индикатор.
Минерално стъкло
Размери: 46mm x 38mm x 10.90mm. Тегло: 118 г. Живот на батерията около 3 години
Верижката е подсигурена против самоволно разкопчаване с допълнителна закопчалка
Мъжки часовник Beside Bem-109d-7a
Сребрист циферблат с индекси Датата е представена на 12 часа аналогово със стрелка Възможност за въвеждане на второ време, аналогово Скалата на 6 часа може да се използва за въвеждане на второ време, различно от местното или за 24 часов индикатор.
Минерално стъкло
Размери: 46mm x 38mm x 10.90mm. Тегло: 118 г. Живот на батерията около 3 години
Верижката е подсигурена против самоволно разкопчаване с допълнителна закопчалка
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Beside |
| Серии | Beside |
| Цвят | Сребрист |
| Цвят | Сребрист |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 40 |
| Водоустойчивост | 50 m |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.9 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник CASIO Beside BEM-109D-7AVDF
Подобрете ежедневния си стил с часовника CASIO Beside BEM-109D-7AVDF – класически аналогов модел, съчетаващ вечен дизайн с надеждна кварцова точност. Сребристият корпус и гривна от неръждаема стомана придават изискан вид, подходящ както за бизнес, така и за ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Класически дизайн — Бял циферблат със сребристи стрелки и индекси за изчистен вид.
- Устойчива конструкция — Корпус и гривна от неръждаема стомана за дълготрайна употреба.
- Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
- Показване на дата — Практичен прозорец за дата и ден на 3 часа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 40 mm |
| Водоустойчивост | 50 m |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Часовник CASIO Beside BEM-109D-7AVDF
- Оригинална опаковка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




